playing spotify music app on android smart phone

Spotify Premium APK İndir: Favori Şarkılarınıza Sınırsız Erişim

Spotify Premium APK, kullanıcılara reklamsız müziğe, çevrimdışı oynatmaya ve bir dizi özel özelliğe sınırsız erişim sağlayan popüler müzik akışı uygulaması Spotify’ın değiştirilmiş bir sürümüdür.

Bu değiştirilmiş resmi uygulama sürümü, kullanıcıların tek kuruş ödemeden tüm premium özelliklerin keyfini çıkarmasına olanak tanır. Dünyanın en popüler müzik akışı hizmeti olan Spotify iki tür abonelik sunar: ücretsiz ve premium/ücretli. Ücretli abonelik, reklamsız dinleme, sınırsız atlama, çevrimdışı oynatma ve yüksek kaliteli ses sağlar.

Bununla birlikte, bazı kullanıcılar için engel teşkil edebilecek aylık bir ücretle birlikte gelir. Spotify Premium APK, bu soruna bir çözüm olup, kullanıcıların abonelik ücreti ödemeden premium özelliklere erişmesine olanak tanır. Dünya çapındaki müzik severler arasında popülerlik kazanmış ve çevrimiçi toplulukta sıcak bir tartışma konusu haline gelmiştir.

Spotify Premium APK'sını indirin

Üçüncü taraf uygulamaları kullanmak Spotify tarafından resmi olarak desteklenmese ve güvenlik endişeleri nedeniyle potansiyel olarak riskli olabilse de, birçok kullanıcı ödeme yapmadan özelliklerin keyfini çıkarmak için hala bu ücretsiz sürümü kullanmayı tercih ediyor. Ancak, yetkisiz bir uygulama sürümünün kullanılmasının cihazınızı ve kişisel bilgilerinizi riske atabileceğini unutmamak önemlidir.

Uygulama ismiSpotify Premium APK
Değerlendirme4.9
Uygulama Boyutu 76 MB
En son sürümv8.10.9.722
GeliştiriciSpotify Ltd.
İndiriliyor4589
Gerekli UyumluAndroid 5.0
Son Güncelleme7 saat sonra
KategoriVideo ve Müzik

Spotify Premium APK 2024

Spotify Premium APK, kullanıcıların işini kolaylaştırmak için uygulamanın belirli bölümlerinin doğaçlama yapılmasıyla oluşturulmuş Spotify Premium’un değiştirilmiş versiyonudur. Orijinal uygulama yalnızca bazı özelliklerden ücretsiz olarak yararlanmanıza olanak tanır. Kullanıcıları çeşitli şekillerde sınırlandırırken Spotify Premium APK, aylık abonelik olmadan tüm premium özellikleri sunarak müzik deneyiminizin sınırlarını zorluyor.

spotify premium apk

Spotify’ın bu sürümü, daha önce yalnızca Spotify’ın ücretli abonelerinin kullanımına sunulan tüm özelliklerin kilidini açan bir ana anahtar gibidir. Android, iOS, PC ve Mac3 için kullanılabilir.

Spotify Premium Özellikleri

İndirme özelliğine sahip Spotify Premium APK’sı resmi Spotify web sitesinde mevcut değildir. Bunu üçüncü taraf web sitelerinde bulabilirsiniz, ancak bu web sitelerinden dosya indirirken dikkatli olmanız önemlidir; çünkü bunlar kötü amaçlı yazılım veya virüs içerebilir. Spotify Premium’un bazı özellikleri aşağıda verilmiştir:

Spotify müziği

Kanvas Paylaşımı işlevi
Beslemeyi Takip Et işlevi
Tam Ekran Hikayeleri işlevi
Karıştırma işlevi
Facebook Giriş işlevi
Kullanıcı Çalma Listesi işlevi
Sonraki Parça işlevi
Önceki Parça işlevi
FWD/BWD işlevi aranıyor
Bir Kez/Tümünü Tekrarla işlevi
Spotify Bağlantısı
İsteğe Bağlı Paylaşım
Ses Özelliği
Ses Kontrolü işlevi
Animasyonlu Kalp fonksiyonu
Şarkı Sözü Paylaşım işlevi
Birlikte şarkı söyleme işlevi
Editör Modu
Tüm reklamlar kaldırıldı

PC için Spotify

Spotify Premium APK’sını bilgisayarınıza yüklemek için bir Android emülatörü kullanmanız gerekir. Android emülatörü, bilgisayarınızda Android uygulamalarını çalıştırmanıza olanak tanıyan bir yazılım programıdır. Pek çok farklı Android emülatörü mevcuttur ancak en popüler olanlardan bazıları BlueStacks, LDPlayer ve NoxPlayer’dır. Bir Android emülatörü yükledikten sonra yüklemek için şu adımları takip edebilirsiniz:

Spotify APK
 • Spotify dosyasını güvenilir bir kaynaktan indirin.
 • Android öykünücüsünü açın ve “Spotify”ı arayın.
 • Uygulamayı açmak için Spotify simgesine tıklayın.
 • “Menü” düğmesine tıklayın ve “Ayarlar”ı seçin.
 • Aşağı kaydırın ve “Geliştirici seçenekleri”ne dokunun.
 • “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini etkinleştirin.
 • “Geri” düğmesine tıklayın ve dosya yöneticisine gidin.
 • Spotify Premium APK dosyasını bulun ve yüklemek için üzerine dokunun.

PC’ye İndir

Spotify PC'ye İndir

PC için Spotify Premium APK’sını üçüncü taraf web sitelerinden indirebilirsiniz, ancak modlanmış APK dosyalarını indirip kullanmak yasal değildir ve cihazınızı kötü amaçlı yazılım veya virüs riskiyle karşı karşıya bırakabilir. Resmi Spotify uygulamasını kullanmalı veya Spotify Premium’un ücretsiz deneme sürümüne kaydolmalısınız.

Bilgisayar Windows 10 için

Windows için Spotify

PC Windows 10 için Spotify Premium APK yüklemek için bir Android emülatörü kullanmalı ve emülatörü yükledikten sonra aşağıdaki adımları izlemelisiniz.

 • Uygulama dosyasını indirin, Android öykünücüsünü açın ve Spotify’ı arayın.
 • Spotify simgesine tıklayın ve uygulamayı açın. Daha sonra “Menü” düğmesine tıklayın ve Ayarlar’ı seçin.
 • Aşağı kaydırın, Geliştirici seçeneklerine dokunun ve “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini etkinleştirin.
 • “Geri” düğmesine tıklayın, dosya yöneticisine gidin, Spotify Premium APK dosyasını bulun ve yüklemek için ona dokunun.

Bilgisayar Windows 11 için

dizüstü bilgisayarda Spotify

Spotify Premium APK’sını Windows 11 PC’ye yüklemek için BlueStacks, LDPlayer ve NoxPlayer gibi bir Android emülatörü kullanmanız gerekir. Bir Android emülatörü yükledikten sonra Spotify dosyasını güvenilir bir kaynaktan indirin ve Android emülatörünü açın ve “Spotify”ı arayın. Şimdi uygulamayı açmak için Spotify simgesine tıklayın ve “Menü” düğmesine tıklayın ve “Ayarlar”ı seçin. Aşağı kaydırın ve “Geliştirici seçenekleri”ne dokunun. “Bilinmeyen kaynaklar” seçeneğini etkinleştirin. “Geri” düğmesine tıklayın ve dosya yöneticisine gidin. Son olarak Spotify dosyasını bulun ve yüklemek için üzerine dokunun.

Spotify Premium iOS

Spotify Premium IOS APK’sı Android, iOS, PC ve Mac için mevcuttur ancak App Store’da mevcut değildir. Yalnızca üçüncü taraf web sitelerinden indirebilirsiniz. Spotify++ olarak da bilinen iOS için Spotify Premium APK, değiştirilmiş bir sürümdür ve herhangi bir abonelik ücreti ödemeden tüm premium özelliklere erişmenizi sağlar. Tüm şarkıları farklı kategorilerde araştıran çok etkileşimli, çekici ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Spotify Premium Crack APK

Spotify Premium APK Crack, reklamsız dinleme, sınırsız atlama ve çevrimdışı müzik dinleme yeteneği de dahil olmak üzere Spotify Premium’un tüm özelliklerini ücretsiz olarak sunan resmi Spotify uygulamasının değiştirilmiş bir sürümüdür.

elinde cep telefonu olan ve Spotify müziği çalan bir adam

Spotify Premium APK Crack’i nasıl edinilir?

Spotify Premium APK Crack resmi Spotify web sitesinde mevcut değildir ve bunu üçüncü taraf web sitelerinde bulabilirsiniz. Yine de bu web sitelerinden dosya indirirken dikkatli olmak önemlidir çünkü bunlar kötü amaçlı yazılım veya virüs içerebilir.

Spotify Crack APK’yı Kullanmak Güvenli mi?

Spotify'ı kullanmak

Spotify Premium APK Crack’in kullanımı güvenli değildir. Üçüncü taraf geliştiriciler genellikle kötü amaçlı yazılım veya virüs içerebilecek bu çatlakları değiştirir. Yetkisiz kaynaklardan Spotify Premium APK Crack’i indirip yüklerseniz cihazınıza zarar verebilir veya kişisel bilgilerinizi çalabilirsiniz. Spotify Premium APK Crack kullanmanın riskleri arasında kötü amaçlı yazılım veya virüsler, Spotify’ın yasaklanması ve eksik özellikler yer alır.

Spotify Premium’u Almanın Daha İyi Bir Yolu Var mı?

Evet, Spotify Premium Uygulamasını edinmenin daha iyi bir yolu var. Spotify Premium’a doğrudan Spotify web sitesinden veya uygulamasından abone olabilirsiniz. Spotify Premium aboneliğinin aylık ücreti 9,99 ABD dolarıdır, ancak 30 gün boyunca ücretsiz deneme süresinden yararlanabilirsiniz.

Spotify Kırık APK Android

Android için Spotify APK'sı

Aşağıdakiler gibi bazı yeni özellikler içerir:

 • Dinleme deneyiminizi kesintiye uğratan reklamlar olmadan müzik dinleyebilirsiniz.
 • Şarkının tamamını dinlemeden istediğiniz kadar şarkıyı atlayabilirsiniz.
 • Şarkıları cihazınıza indirebilir, böylece internet bağlantınız olmadığında bile dinleyebilirsiniz.
 • Size daha iyi bir dinleme deneyimi sunarak yüksek kaliteli sesle müzik dinleyebilirsiniz.
 • Spotify hesabınızı hoparlörleriniz veya arabanız gibi diğer cihazlara bağlayarak bu cihazlarda müzik dinleyebilirsiniz.
 • Arkadaşlarınızı Spotify’da takip edebilir ve ne dinlediklerini görebilirsiniz. Ayrıca çalma listeleri oluşturabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın önceki sürümlerinde bulunmayan yeni özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Spotify artık Spotify Premium ile reklamsız dinleyebileceğiniz birçok podcast sunuyor.
 • Dinleyebileceğiniz kısa ses kliplerinden oluşan hikayeler oluşturabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
 • Diğer uygulamaları veya telefonunuzu kullanırken arka planda müzik dinleyebilirsiniz.

Ücretsiz Spotify Premium APK

APK dosyaları, bir Android uygulamasını yüklemek ve çalıştırmak için gerekli tüm dosyaları içeren Android Uygulama Paketleridir. Ücretsiz sürüm, resmi uygulamanın resmi Google Play Store yerine üçüncü taraf web sitelerinden indirilebilen, yetkisiz bir sürümünü ifade eder.

Ücretsiz Spotify Premium APK

Faydalar:

Ücretsiz sürüm, resmi uygulamayla benzer özellikler ve avantajlar sunar:

 • Reklamsız dinleme: Kullanıcılar reklamlardan etkilenmeden müzik dinleyebilir.
 • Sınırsız atlama: Kullanıcılar istedikleri kadar parçayı atlayarak daha kişiselleştirilmiş bir dinleme deneyimine olanak tanır.
 • Yüksek kaliteli akış: Kullanıcılar, ücretsiz sürümdekilerden daha yüksek kalitede müzik akışı gerçekleştirebilir.
 • Çevrimdışı dinleme:  Kullanıcılar şarkıları ve şarkı listelerini indirerek çevrimdışı dinleyebilir, böylece hareket halindeyken müziğin keyfini çıkarmanız kolaylaşır.
 • Özel içeriğe erişim: Kullanıcılar podcast’ler ve canlı performanslar gibi özel içeriklere erişebilir.

Spotify’ın Müzik Sektörüne Etkisi

Müzik Korsanlığının Önlenmesi

Spotify'a giriş yap

Şarkıların yasa dışı korsanlığı nedeniyle birçok kişi yasal müziğe para ödemiyordu. Ancak Spotify sayesinde müzik akışını o kadar kolay ve uygun fiyatlı hale getirdi ki artık herkes bu orijinal içerik için ödeme yapıyor. 2013 yılında %18 olan müzik korsanlığı oranı 2018 yılında %13’e düştü. Şu ana kadar da müzik korsanlığı oranı hızla düşüyor.

Reklamsız Müzik Dinleme

kulaklık takan bir kız

Geçmişte Spotify, reklamlar nedeniyle eleştirilmişti ancak daha sonra Spotify, her kullanıcının reklamsız bir deneyim yaşayabileceği ücretli planını tanıttı. Ve bugün Spotify’ın 160 milyondan fazla ücretli kullanıcısı var ve Spotify gelirlerinin çoğu ücretli kullanıcılardan geliyor. Toplam ücretsiz kullanıcıların Spotify gelirine yalnızca %9 katkı sağladığı tahmin ediliyor.

Çalma Listesi Küratörleri

Spotify çalma listeleri

Spotify’da özel editörler, Today’s Top Hits veya Rap Caviar gibi çalma listeleri için şarkıları seçip organize ediyor. Bu çalma listeleri çok popüler ve bu listelerde yer almak bir şarkıyı gerçekten ünlü kılabilir.

İlk ünlü küratörlerden biri Tuma Basa’ydı. Spotify’ın en popüler hip-hop çalma listelerinden biri olan Rap Caviar’ı yarattı. Kendisi de oldukça ünlü oldu ve 2018 yılında YouTube Music’te çalışmak üzere Spotify’dan ayrıldı.

Yapımcı Kredileri

Spotify Uygulaması

Geçmişte müzik hayranları şarkıları kimin yazdığını, ürettiğini ve üzerinde çalıştığını CD kapakları ve kitapçıklarda görüyordu ancak dijital müzikle birlikte bu durum değişti. Artık müziğin arkasında kimin olduğunu bulmak için sık sık internette arama yapmanız gerekiyor.

2013’te iTunes bestecileri göstermeye başladı ve 2018’de Spotify da jeneriği göstererek aynı şeyi yaptı. Spotify ayrıca şarkı yazarlarını öne çıkarmak için çalma listeleri ve merkezler oluşturdu. Ancak Tidal, 2019’dan bu yana sadece şarkı yazarları ve yapımcıları değil, müzisyenleri ve mühendisleri de içeren ayrıntılı jenerikler sunarak öncülük ediyor.

Sanatçıların Hikaye Paylaşımları

Spotify'ı oynat

Spotify, sanatçıların Spotify Klipleri adı verilen kısa videoları paylaşmasına olanak tanır. Bunları, Mike Dean’in Yazdığı gibi belirli çalma listelerinin sol üst köşesindeki daireye dokunarak bulabilirsiniz. Mike Dean gibi sanatçılar tıpkı Snapchat veya Instagram’da olduğu gibi nasıl şarkı yaptıklarından bahsedebilirler. Ocak ayında başladı ve yalnızca bazı sanatçılara yönelik.

Şarkıların Mini Videoları

telefonda spotify

Spotify, Canvas adında harika bir şey yaptı. Dinlerken bir şarkıyla birlikte gelen mini bir video gibi. Sanatçılar, şarkının kapak resmiyle birlikte göstermek üzere 5 ila 8 saniyelik kısa bir video döngüsü oluşturabilirler. Bu, müzik dinlemeyi daha eğlenceli ve ilgi çekici hale getirir. Spotify, insanların Canvas ile şarkı dinlediğinde dinlemeye devam etme, şarkıyı çalma listelerine ekleme ve sanatçının profiline göz atma olasılıklarının daha yüksek olduğunu söylüyor. Müzik deneyiminize biraz daha kıvılcım katmak gibi bir şey!

Spotify’da Hedefli Reklamlar

Spotify'daki reklamlar

Spotify, 2019’da müzik sanatçılarına yönelik bir tür reklam platformu başlattı. Marquee, sanatçıların müziklerini beğenebilecek kişilere tanıtmalarına yardımcı oluyor. Sanatçılar, reklamlarını ilgilenme olasılığı yüksek kullanıcılara göstermek için Spotify’a ödeme yapar. Kayan reklamların tıklama oranı %20’dir.

Bu, reklamları gören birçok kişinin reklamlara tıkladığı anlamına gelir. Spotify, Marquee reklamlarından para kazanıyor ve birisi reklamlara her tıkladığında 55 sent alıyor. Ancak bazı insanlar Marquee’yi, sanatçıların şarkılarının radyoda çalınması için para ödediği geçmişteki tartışmalı bir uygulama olan payola ile karşılaştırarak Marquee’nin haksız olduğunu düşünüyor.

Sanatçılara Doğrudan Bağış

Sanatçılara Bağış

Spotify, müzisyenlerin COVID-19’dan ağır darbe almasına yardımcı olmak için Sanatçı Bağış Toplama Seçimi adlı yeni bir özelliği tanıttı. Bu özellik, hayranların Spotify’da müziklerini dinlerken doğrudan sanatçılara para bağışlamasına olanak tanıyor. Bağışlar sanatçının seçtiği hayır kurumuna ya da doğrudan sanatçının kendisine yapılabilir.

Bu, salgının kapanması sırasında gelir kaybeden müzisyenlere yardımcı oluyor. Çin akış hizmetlerinde benzer seçenekler mevcut olsa da Spotify’ın sürümü dünya çapında türünün ilk örneğidir. Bazı müzisyenler ve eleştirmenler, Spotify’ın sanatçılara yeterince ödeme yapmadığını öne sürerek bu özelliği eleştiriyor.

Spotify Apple Dönemini Sona Erdirdi

Spotify ve Apple

Apple, iPod ve iTunes ile dijital müzik dünyasına hükmediyordu. 2009’da pazarın %69’luk büyük bir payına sahipken, en yakın rakipleri Amazon MP3’ün yalnızca %8’i vardı. Ancak 2016’da müzik akışının indirmekten daha popüler hale gelmesiyle işler değişti. Spotify %44 pazar payı ile lider olurken, Apple Music %19 ile onu takip etti. Spotify 2020 yılında bile pazarın %34’ünü elinde bulundurarak liderliğini sürdürüyor.

Ruh Halinize Göre Çalma Listeleri

Spotify logosu

Spotify gibi yayın hizmetleri müzik hakkındaki düşüncelerimizi değiştirdi. Artık tek bir stile bağlı kalmıyorlar. Bunun yerine şarkıları ruh hallerine göre gruplandırıyorlar. Örneğin, farklı türlerden mutlu şarkıların yer aldığı “Mood Booster” adlı bir çalma listesi bulabilirsiniz. Spotify’ın editörleri bunu 2010’ların başından beri yapıyor. Hatta “Lorem” adında, farklı tarzların karışımı olarak tanımladıkları, rahat bir kazak ya da benzersiz bir sanat eseri gibi bir çalma listesi bile hazırladılar.

Spotify Premium APK’sı Güvenli mi?

Resmi uygulamanın ücretsiz sürümü, kullanıcılara tüm premium özellikleri ücretsiz olarak sunmayı vaat ediyor. Ancak bu ücretsiz modlu APK’yı kullanmak, kullanıcıların bilmesi gereken çeşitli riskleri ve potansiyel tehlikeleri de beraberinde getirir.

Spotify premium APK indir

Yetkisiz yazılım sürümlerini kullanmanın riskleri:

Herhangi bir yazılımın yetkisiz bir sürümünün kullanılması aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli riskler doğurabilir:

 • Güvenlik riskleri: Yetkisiz yazılım sürümleri orijinal geliştirici tarafından incelenmez veya doğrulanmaz, bu da onları kötü amaçlı kodlara veya virüslere karşı savunmasız hale getirir. Bunlar cihazınıza zarar verebilir veya kişisel bilgilerinizin çalınmasına yol açabilir.
 • Destek ve güncelleme kaybı: Yetkisiz yazılım sürümleri, orijinal geliştiriciden düzenli güncelleme veya destek almaz. Yazılımdaki herhangi bir hata veya güvenlik açığı düzeltilmeyecek, yeni özellikler veya iyileştirmeler eklenmeyecektir.
 • Kararsız performans: Yazılımın yetkisiz sürümleri beklendiği gibi çalışmayabilir, bu da sık sık çökmelere veya diğer performans sorunlarına yol açabilir. Bu, kullanıcılar için sinir bozucu olabilir ve aynı zamanda cihazlarına zarar verebilir.


“Ücretsiz Spotify Premium APK” kullanmanın olası yasal sonuçları:

Spotify APK'sını Ücretsiz İndirin

Yetkisiz yazılım sürümlerinin kullanılması yasa dışıdır ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere ciddi sonuçlara yol açabilir:

 • Telif hakkı ihlali: Yetkisiz bir sürümün kullanılması Spotify’ın telif hakkını ve fikri mülkiyet haklarını ihlal eder. Bu, kullanıcıya karşı para cezaları ve olası cezai suçlamalar da dahil olmak üzere yasal işlemlerle sonuçlanabilir.
 • İptal edilen garantiler: Yetkisiz yazılım sürümleri cihazınızın garantisini geçersiz kılabilir. Bu, yetkisiz bir sürümü kullanırken cihazınız hasar görürse üreticinin onarım masraflarını karşılayamayacağı anlamına gelir.
 • Yasal sorumluluk: Yetkisiz bir sürüm kullanıyorsanız ve cihazınıza kötü amaçlı yazılım veya diğer zararlı yazılımlar bulaşmışsa, diğer kullanıcılara veya ağlara verilen zararlardan siz sorumlu olabilirsiniz.
Spotify Ücretsiz ve Spotify Premium Arasındaki Karşılaştırma

Spotify Ücretsiz ve Spotify Premium Arasındaki Karşılaştırma

Uygulama, müzik akışı hizmetinin iki versiyonunu sunar: Ücretsiz ve ücretli. Her iki sürüm de milyonlarca şarkıya ve çalma listesine erişim sunarken, ikisi arasında bazı dikkate değer farklar var.

Reklamlar

 • Ücretsiz sürüm, şarkılar arasında oynatılan ve dinleme deneyiminizi kesintiye uğratan reklamlarla desteklenir.
 • Ücretli sürüm reklamsızdır, yani kesintisiz müziğin keyfini kesintisiz olarak çıkarabilirsiniz.

Ses kalitesi

 • Resmi sürümde mevcut olan 320kbps maksimum bit hızından daha düşük, maksimum 160kbps bit hızında ücretsiz müzik akışı.
 • Spotify Premium daha yüksek kalitede ses sunar; bu da müziğin daha iyi ve net duyulacağı anlamına gelir.

Çevrimdışı Dinleme

 • Ücretsiz kullanıcılar yalnızca internete bağlandıklarında müzik dinleyebilirler.
 • Kullanıcılar çevrimdışı dinlemek için müzik ve çalma listeleri indirebilir; bu, ücretli bir sürüm kullanıyorsanız internet erişiminiz olmadığında idealdir.

Sınırsız Atlama

 • Ücretsiz sürüm kullanıcıları saatte 6 atlama ile sınırlıdır.
 • Ücretli sürüm kullanıcılarının sınırsız atlama hakkı vardır, böylece istediğiniz kadar parçayı atlayabilirsiniz.

Ayrıcalıklı Özellikler

Spotify Premium Özellikleri

Ücretli sürüm, özel içerik, belirli albümlere ve şarkılara erken erişim ve herhangi bir şarkıyı herhangi bir cihazda herhangi bir zamanda çalma yeteneği gibi ayrıcalıklı özellikler sunar.

Maliyet

 • Ücretsiz sürüm ücretsiz olarak mevcuttur.
 • Premium’un ücreti bireysel abonelik için aylık 9,99 ABD doları veya aile aboneliği için aylık 14,99 ABD dolarıdır.

Sosyal Dinleme

Spotify premium ile kullanıcılar, Spotify Sosyal Dinleme özelliğini kullanarak arkadaşlarıyla ve aileleriyle müzik paylaşabilir ve partilerde müzik paylaşabilir.

Spotify’ın ücretsiz sürümünde bu özellik kullanıcılar tarafından kullanılamaz.

Karışık Kısıtlamalar

Spotify Premium kullanıcılarında herhangi bir karıştırma kısıtlaması bulunmuyor, bu da kullanıcıların bir sonraki şarkıyı istekleri doğrultusunda çalabilecekleri anlamına geliyor.

Öte yandan Spotify ücretsiz kullanıcılarının karıştırma seçenekleri sınırlı ve bir sonraki şarkıyı istedikleri sırayla çalamıyorlar.

Kişiselleştirilmiş Çalma Listeleri

Spotify Premium kullanıcıları Spotify’ın günlük çalma listesine erişebilir, onlara daha kişiselleştirilmiş çalma listeleri ve öneriler sunulur. Üstelik Spotify, premium kullanıcılar için tercihlere ve izleme listesi geçmişine göre otomatik olarak bir çalma listesi oluşturur.

Spotify, ücretsiz kullanıcılara Kişiselleştirilmiş Çalma Listesi işlevi sunmamaktadır.

Çoklu Cihaz Erişimi

Spotify Çoklu Cihaz Erişimi

Spotify Premium kullanıcıları, hesaplarına cep telefonu, dizüstü bilgisayar, bilgisayar veya tablet gibi herhangi bir cihazdan, dikkatleri dağılmadan kolayca erişebilir. Ayrıca Spotify’ı oyun konsollarınıza, bilgisayarınıza, xbox’ınıza, araç ses sisteminize ve diğer hoparlör türlerine bağlayabileceğiniz Spotify Connect seçeneğini de sunar.

Spotify ücretsiz kullanıcıları, hesaplarına yalnızca kendi cihazlarında erişebilir ve bu hesabı aynı anda başka cihazlarda kullanamaz.

Arama seçenekleri

Premium kullanıcılar istedikleri şarkıları isimlerine veya albümlere ve sanatçılara göre arayarak bulabilirler. Ayrıca arama sonuçlarında şarkıların yılı, türü ve popülerliği gibi filtreleri de kullanabilirler.

Spotify ücretsizken Spotify Premium’a bu kadar benzeyen bir şarkıyı arayamazsınız.

Spotify Ücretsiz mi Premium mu: Hangisini Kullanmalısınız?

Şimdi Spotify ücretsiz ve Spotify Premium sürümünün farklarını tartıştığımızda muhtemelen hangisinin sizin için daha iyi olduğunu merak edeceksiniz. Bu bölümde size aslında hangisinin sizin için daha iyi olduğunu anlatacağız.

Ücretsiz VS Premium Spotify

Spotify’ı Ücretsiz Kullanmalı mısınız?

Reklamlarla sorunsuz müzik dinleyebilen biriyseniz ve düşük ses kalitesi konusunda iyiyseniz veya çevrimdışı dinlemek için müzik indirmenize gerek duymuyorsanız Spotify’ın ücretsiz sürümünü tercih edebilirsiniz. Ek olarak, Spotify’ın ücretsiz olarak kişiselleştirilmiş bir çalma listesi seçeneği yoktu.

Spotify Premium’u Neden Kullanmalısınız?

Reklamsız bir deneyim ve yüksek kaliteli ses istiyorsanız Spotify Premium sizin için mükemmel bir seçenektir. Ayrıca müzik indirebilir ve çevrimdışı dinleyebilir, böylece en sevdiğiniz müziklere internet bağlantısı olmadan kolayca erişebilirsiniz. Spotify Premium APK’sını kullanmanın diğer avantajlarından bazıları aşağıdadır.

Tablet, cep telefonu, masaüstü bilgisayar, oyun konsolu, TV ve giyilebilir tüm cihazlardan müzik dinleyebilirsiniz.
Farklı tür ve ülkelerin müziklerini keşfedebilirsiniz.
4 milyondan fazla podcast ve 80 milyon şarkıyı dinleyin.
Kişiselleştirilmiş çalma listelerini, müzikleri ve albümleri görüntüleyebilirsiniz.
Sadece şarkı sözlerini izleyebilirsiniz.
Favori şarkılarınızı ve çalma listelerinizi yer imlerine ekleyin.
En sevdiğiniz podcast’lere abone olabilirsiniz, böylece yaklaşan bölümleri asla kaçırmazsınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Ücretli bir hizmet olsa da şirket ücretsiz, reklam destekli bir uygulama sürümü sunuyor. Ayrıca yeni kullanıcılar deneme teklifi kapsamında bir ay boyunca ücretsiz olarak deneyebilirler.

Resmi sürüm kullandığınızdan emin olmak için uygulamayı yalnızca Apple App Store veya Google Play Store gibi resmi uygulama mağazalarından indirin ve uygulamanın “Spotify Ltd.” tarafından geliştirilip geliştirilmediğini kontrol edin.

Evet, aboneler hesaplarını akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar ve akıllı hoparlörler dahil olmak üzere birden fazla cihazda kullanabilir.

Uygulama internet bağlantısı olmadan çevrimdışı çalıştığı için indirdiğiniz müzikleri ve çalma listelerini uçaklarda dinleyebilirsiniz.

Evet, abonelik ödemesinde kullanılabilecek Spotify hediye kartları satın alabilirsiniz.

Çözüm

Spotify Premium APK, kullanıcılara resmi uygulamanın tüm özelliklerini ücretsiz olarak sunmayı vaat eden resmi uygulamanın yetkisiz bir sürümüdür. Özelliklere ödeme yapmadan erişmek için bu yetkisiz sürümü kullanmak cazip gelse de, yetkisiz bir sürümün kullanılması çeşitli riskleri ve potansiyel tehlikeleri de beraberinde getirir.

Yetkisiz yazılım sürümlerinin kullanılmasının birçok ülkede yasa dışı olduğunu ve para cezalarına veya diğer cezalara yol açabileceğini unutmamak önemlidir. Cihazınızın ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini ve emniyetini sağlamak için yalnızca yetkili ve yasal yazılım sürümleri kullanılmalıdır. Aylık bir abonelik ücreti gerektirse de, resmi sürümün reklamsız müzik, daha yüksek kaliteli ses ve çevrimdışı dinlemek için müzik indirebilme gibi avantajları, onu birçok müzik sever için değerli bir yatırım haline getiriyor.